Baterie pro ochranu rostlin

Shenzhen Hi-Chipcom Electronics Co., Ltd je profesionální výrobce baterií na ochranu rostlin pro drony a dodavatelé baterií pro čínská vozidla, kteří provozují bateriové podnikání již 18 let. A Hi-Chipcom je high-tech podnik orientovaný na export, který se specializuje na výrobu, výzkum a vývoj a prodej li-ion baterií. Pokud jde o tuto chvíli, máme silnější tým techniků. Většina členů týmu má více než 5 let zkušeností s navrhováním baterií.

Naše dronová baterie na ochranu rostlin může podporovat vybíjení maximálně na 90 ° C a nabíjet proud maximálně 5 C. A odpovídající inteligentní systém BMS má více než 12 ochranných funkcí typu, které mohou baterii velmi dobře chránit. A také naše dronová baterie na ochranu rostlin má vyšší kapacitu a charakter s nízkým odporem. Životnost našich baterií může dosáhnout až 2 000krát, což je mnohem déle než u ostatních.

Zatím mnoho našich modelů prošlo rozdílovými certifikáty. Jako Rohs, CE, MSDS,UN38.3, CQC, UL, IEC62133, BIS a další. A také máme patentový certifikát na mnoho našich produktů. Naše podnikání již zahrnovalo Severní Ameriku, Jižní Ameriku, Evropu, Koreu, Indii… Jižní Afriku. Bohaté zámořské zkušenosti s aplikací Plant Protection Drone Battery, kterou máme. Věřte, že vás můžeme velmi dobře podporovat. Vyberte si nás, je zvolit bezpečnost a kvalitu.
Koupit Baterie pro ochranu rostlin z naší továrny s názvem Hi-Chipcom. Je to jeden z předních Baterie pro ochranu rostlin výrobců a dodavatelů v Číně. Kromě toho poskytujeme také přizpůsobené služby. Jsme high-tech podnik orientovaný na export. Všechny produkty prošly exportní certifikací RoHS, UL a CE a jejich komplexní funkce jsou na domácí pokročilé úrovni. Vítáme přátele a zákazníky z domova i ze zahraničí, abychom navštívili naši továrnu a kupovali naše výrobky, doufáme, že můžeme získat dvojité vítězství.