Baterie AR

Společnost Shenzhen Hi-Chipcom Electronics vyrábí baterie AR včetně baterií pro brýle AR, náhlavní soupravy AR a ruční zařízení AR. Lidé vždy rádi myslí na budoucnost, jako je realizace věcí ve skutečném světě, které by se za normálních okolností nestaly. S rozvojem technologie se myšlenky lidí konečně naplnily - vznik rozšířené reality poskytuje mnoho možností pro vznik této budoucnosti. Ale než bude budoucnost plně tady, stále potřebujeme pomoc zařízení - tato zařízení potřebují k zajištění energie baterie. Naše baterie pro rozšířenou realitu jsou vyrobeny pro tento účel.

Právě touha po lepší budoucnosti nás vedla k tomu, abychom vymysleli mnoho technologií, které vyžadují energii, aby lidem poskytly skvělé zážitky. Naše baterie AR je navržena k dosažení tohoto cíle. S ohledem na scénáře použití brýlí AR, náhlavních souprav AR a ručních zařízení AR musí být tyto baterie miniaturizovány. Použijeme tedy lithium-iontové polymerové baterie, které mohou poskytnout vysokou kapacitu v extrémně omezeném prostoru. Můžete také zvolit funkci rychlého nabíjení, aby bylo možné zařízení AR rychle používat bez dlouhého čekání. Zákazníci jsou při používání zařízení AR nevyhnutelně v pohybu, a pokud nebudou opatrní, mohou dokonce spadnout na zem. Naše baterie tuto situaci berou v úvahu, proto navrhujeme speciální konstrukce chránící proti nárazům nebo používáme speciální baterie, abychom zajistili, že se baterie při pádu zařízení na zem nerozhoří a nebudou mít jiné problémy.

Naše baterie AR představuje náš pokus o miniaturizaci všech baterií. Má všechny výhody tradiční lithium-iontové baterie, ale také výhody tenkosti a dostatečné kapacity, které vyžaduje nová éra baterií. Jeho nízké samovybíjení také poskytuje pohotovostní ochranu pro každodenní použití, takže se nemusíte bát, že vám po chvíli zůstane pohotovostní režim.
Koupit Baterie AR z naší továrny s názvem Hi-Chipcom. Je to jeden z předních Baterie AR výrobců a dodavatelů v Číně. Kromě toho poskytujeme také přizpůsobené služby. Jsme high-tech podnik orientovaný na export. Všechny produkty prošly exportní certifikací RoHS, UL a CE a jejich komplexní funkce jsou na domácí pokročilé úrovni. Vítáme přátele a zákazníky z domova i ze zahraničí, abychom navštívili naši továrnu a kupovali naše výrobky, doufáme, že můžeme získat dvojité vítězství.